Dažniausiai šiemet „Chill‘n‘Grill“ organizuojančios komandos girdimas klausimas – kur vyks festivalis? Jokia paslaptis, kad keičiame vietą ir liepos paskutinį savaitgalį sutiksime kempinge „Pušelė“, Vilkaviškio rajone, prie Vištyčio ežero. Todėl jau dabar norime šiek tiek atskleisti, kaip atrodys ta vieta, kur liepos pabaigoje bus didžiausia benzingalvių koncentracija Baltijos šalyse.

Kempingas – greta Vištyčio miestelio. Verta atkreipti dėmesį, kad renginys – pasienio teritorijoje, čia pat – Rusijos siena, todėl galite būti bet kada sustabdyti ir patikrinti pasienio tarnautojų. Operatoriai ir fotografai turėtų prisiminti, kad pasienio zonoje skraidyti dronais neturint leidimo draudžiama, mat dronai gali būti bet kada neutralizuoti.

JDM.lt komanda iki kempingo visuomet važiuoja pro Kauną, „Via Baltica“ keliu. Visiškai nesvarbu iš kurios Lietuvos (ar kaimyninės šalies) pusės važiuosite, šis kelias jau beveik pilnai atnaujintas, todėl patogus ir lygus važiuosiantiems su žemintais automobiliais, o kiek prastesni bus tik paskutiniai 30 kilometrų nuo Kalvarijos. Žinoma yra kitų alternatyvų važiuojant iš Vilniaus ar pajūrio, tačiau pro Kauną ir „Via Baltica“ lygiausia ir turbūt greičiausia. Visgi būkite atidus, mat šis kelias – vienas avaringiausių. Tikrai norime, kad visi vairuotų protingai ir festivalį pasiektų sėkmingai.

Iš karto perspėjame: nusiplauti automobilį renginio vietoje galimybės nebus, čia automobilius švarinti galėsite tik sausai. Tad švara siūlome pasirūpinti iš anksto: likus maždaug 34 km iki „Chill‘n‘Grill“ vietos pamatysite greta degalinės „Viada“ esančią plovyklą. Taip pat galite nusukti į Kalvariją. Čia, P.Klimo gatvėje, taip pat veikia rankinė plovykla. Artėjant festivaliui, patikslinsime ar bus galimybė nusiplauti automobilį vos už 5km nuo kempingos esančiame Vištyčio miestelyje.

Privažiavę Vištyčio miestelį – vadovaukitės kelio ženklais nurodančiais kryptį į kempingą ir sukite į kairę ir maždaug už 3,3 km pamatysite posūkį į dešinę – čia ir prasidės Jūsų „Chill‘n‘Grill“. Pasukus į keliuką – pieva, esanti dešiniau, tai draugų automobiliams skirtas parkingas. Nuo čia draugai susirinkę visą reikalingą mantą (be draudžiamųjų daiktų) į festivalį keliauja pėsčiomis, o show-off dalyviai važiuoja automobiliais toliau iki pat pagrindinio apsaugos ir festivalio apyrankių uždėjimo posto.

Išlaikome tradicijas, todėl eismas festivalio teritorijoje vyksta ratu. Verta pratintis iš karto atvažiavus, mat šitaip visiems parodysite, ką atsivežėte į „Chill‘n‘Grill“, privažiavę prie mūsų info palapinės atsiimsite dalyvio paketą, be to, tokia pat tvarka – važiuojant ratu – vyks ir „Cat-walk“, ir „Limbo“, ir apdovanojimai.

Pačiame centre – jaukus pušynas ir kempingui skirta erdvė. Įsikurkite čia taip, kad greta tilptų kaimynai, ir nepamirškite pasipuošti savo kempingų. Nes šių metų šūkis – „Back to the roots!“ – reiškia tai, kad išrinksime geriausią camp‘ą.

Aplink kempingo zoną – kelios lygios pievos, tiksiančios show-off dalyviams. Didžiausia pieva ežero pakrantėje, kiek mažesnė erdvė show-off – netoli namelių. Dalyviams siūlome automobilius išsistatyti visoje teritorijoje ir nesigrūsti vienoje pievoje – fotografai ir operatoriai už tai pasakys ačiū, o festivalio žiuri tikrai įvertins kiekvieną atvažiavusį.

Vištyčio ežero pakrantė – kiek akmenuota, tačiau jauki, mat čia – užtektinai vietos pasideginimui, paplaukiojimui. Greta įrengtos kelios pavėsinės, tarp jų – akmenimis grįstos laužavietės. Grilinti maistą siūlome būtent čia arba savo atsivežtose kepsninėse su apsauga nuo anglių patekimo ant žolės. Kempinge yra valčių ir vandens dviračių, tad norintys paplaukioti – galės jas išsinuomoti, savos įrangos nerekomenduojame vežtis. Mes savo ruožtu perspėjame – už poros šimtų metrų, ežere, valstybės siena su Rusija, tad ją kirtę, net netyčia, galite sulaukti rimtų rūpesčių. Plaukiokite protingai ir stebėkite plūdurus – būtent jie žymi ribą, kurios kirsti negalite.

Geriausia naujiena laukia tų, kurie kelis metus iš eilės klausinėjo, ar „Chill‘n‘Grill“ bus dušai. Taip – dušai bus! Pačiame teritorijos viduryje. Ir ne tik tai – po maudynių ežere, paplūdimio tinklinio dvejose aikštelėse ar krepšinio galėsite nusiprausti ir lauko duše.

Visa kempingo teritorija yra aptverta, pagrindinės erdvės apšviestos ir filmuojamos 24/7.