• Kur ir kada šiemet vyks festivalis?

Chill’n’Grill 2019 vyks Dauguose, Alytaus rajone, poilsiavietėje “Daugų sala”. Festivalis vyks pirmą rugpjūčio savaitgalį, rugpjūčio 2-4 dienomis. Festivalio vietą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 • Kodėl šiemet festivalis vadinasi Chill’n’Grill X?

Nes šių metų festivalis yra 10-asis. Tuo pačiu X raide žymime paskutinį Chill’n’Grill festivalį, kurį organizuojame.

 • Kaip galiu patekti į festivalį?

Norint patekti į Chill’n’Grill X yra du keliai.

1. Galite užpildyti atrankos į show-off anketą, prisegti savo automobilio nuotraukas ir bandyti patekti į festivalio parodą. Atranką į ją paskelbsime gegužės mėnesį ir iš visų atsiųstų anketų rinksime verčiausius patekti į parodą.

2. Antras kelias užtikrintesnis: jau dabar galima įsigyti bilietą į Chill’n’Grill X. Bilietus rasite paspaudę šią nuorodą.

 • Nuo kokio amžiaus galima patekti į festivalį?

Vaikai iki 12 metų į Chill’n’Grill patekti gali lydimi tėvų arba globėjų.

Jei dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis Chill’n’Grill 2019 gali dalyvauti tik lydimas vyresnio nei 20 metų asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už tą asmenį. Prie įėjimo šis asmuo, atsakantis už nepilnametį, privalo pasirašyti atsakomybės už lydimą nepilnametį deklaraciją. Vienas, vyresnis nei 20 m. asmuo, gali pasirašyti atsakomybės aktą už vieną nepilnametį.

 • Kodėl verta pirkti bilietą iš anksto?

Renginio vietoje bilietas bus brangesnis. Be to, į renginį atkeliavusių su iš anksto nusipirktais bilietais laukia dovana.

 • Kada bus paskelbta Chill’n’Grill X show-off dalyvių atranka, kiek laiko ji tęsis?

Atranką paskelbsime ir anketas pildyti kviesime nuo gegužės pradžios iki liepos vidurio.

 • Kada bus galima pildyti akreditacijos anketas medijai?

Akreditacijas pildyti pakviesime drauge su atranka į show-off, gegužės pradžioje.

 • Ką gaunu nusipirkęs bilietą į festivalį?

Į bilieto kainą įskaičiuota buvimas visą savaitgalį festivalyje, galimybė gyventi palapinių miestelyje, paplūdimio zona, viešos laužavietės, šokiai ir muzika, nemokamas parkingas.

 • Ką galiu atsivežti į festivalį?
 1. 2 l silpnųjų gėrimų (alaus/sidro) – bet gali ir nesivežti, nes visko geromis kainomis galėsi įsigyti pačiame festivalyje;
 2. Savo maisto, reikmenis griliui, gaiviųjų gėrimų;
 3. Augintinį (svarbu pasirūpinti “dovanų” susirinkimu ir tuo, kad nenukentėtų aplinkiniai).
 • Ką į festivalį vežtis draudžiama?
 1. Stipriuosius gėrimus;
 2. Stiklą (agurkai stiklainiuose įsiskaičiuoja);
 3. Kirvius, įvairius ginklus

Visas festivalio taisykles bei draudžiamų ir leistinų dalykų sąrašą galite rasti čia. Rekomenduojame susipažinti, kad nenutiktų staigmenų atvažiavus iki festivalio teritorijos.

 • Ar bus galima pavalgyti festivalyje, ar turiu vežtis savo maistą?

Festivalyje turėsime ir maisto vagonėlių, ir kavinę, kuriuose galima bus įsigyti įvairaus maisto. Taip pat festivalyje bus galimybė įsigyti ir lengvųjų alkoholinių gėrimų.

 • Kokios pramogos laukia festivalyje?

Chill’n’Grill X laukia automobilių paroda, įvairios pramogos ir žaidimai visiems festivalio lankytojams, geriausių parodos automobilių cat-walk, limbo rungtis, paplūdimio tinklinis. Už papildomą mokestį bus galima naudotis “Daugų salos” batutų parko paslaugomis.